Casio Exilim Pro EX-F1 - aparat cyfrowy

Porównaj ceny w: Ceneo.pl w Skapiec.pl Sprawdź w : Orange  

Ogólne
Producent Casio
Model Exilim Pro EX-F1
Rok premiery 2008
Budowa
Wymiary (szer x wys x grubość) 130 x 128 x 80 mm
Waga (z bateriami) [g] 671 g
Podzespoły
Matryca 6 Mpix, 7.2 x 5.3 mm, CMOS
Migawka 1/40000 s - 60 s
Obsługa kart SD/SDHC/MMC

Artykuły o Casio Exilim Pro EX-F1

Porównaj ceny w: Ceneo.pl w Skapiec.pl Sprawdź w : Orange  

Komentarze i opinie Casio Exilim Pro EX-F1


Filmowiec 30 grudnia 2009, z IP: 89.72.131.94
Jeżeli kolega powyżej myślał że za taką cenę będzie miał kamere HD i aparat z manualnym ustawieniem ostrości - TO JEST SKOŃCZONYM IDIOTĄ. Nie wiem w jakiej szkole się uczy ale chyba SPECJALNEJ A nie filmowej. To jest aparat amatorski - bardzo dobry no ale nie można miec wszystkiego i to za 200-3000 zł
www.orbiter.pl 14 lipca 2009, z IP: 83.12.116.98
Niestety jestem bardzo rozczarowany sprzętem. Zalety: - Jeżeli firma Casio w swoim kolejnym firmware poprawi wady będzie to najlepszy aparat - kamera na rynku. Dzięki swoim unikalnym funkcjom pozostawi inne aparaty w tyle. W tym stanie jak jest teraz nie polecam aparatu nikomu. Za cenę prawie 3000 zł można już kupić porządną lustrzankę. Wady: - Brak manualnych ustawień podczas kręcenia filmów w HD - Brak możliwości ręcznego ostrzenia podczas kręcenia filmów - AutoFocus podczas kręcenia filmów robi sobie to co chce. Na filmach widać jak faluje i gubi ostrość. Tragedia. - W obecnej konfiguracji nie da się kręcić filmów. Zbierałem na ten aparat przez długi czas. Żeby zdobyć moje marzenie musiałem sprzedać swój stary aparat i kamerę. Głównie zależało mi na kręceniu filmów w HD wraz z moimi znajomymi ze szkoły filmowej. Ex-F1 określany jest jako PRO w pełni manualny i to mnie zmyliło. Po pierwszym dniu użytkowania załamałem się całkowicie. Dosłownie chciało mi się płakać.
Użytkownik publikuje komentarze i opinie wyłącznie na wasną odpowiedzialność. Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach Serwisu.

Ceny w sklepach i Allegro

Czas generowania strony: 0.0253 sekund.