Nikon Coolpix S640 - aparat cyfrowy

Porównaj ceny w: Ceneo.pl w Skapiec.pl Sprawdź w : Orange  

Ogólne
Producent Nikon
Model Coolpix S640
Rok premiery 2009
Budowa
Wymiary (szer x wys x grubość) 91 x 55 x 21 mm
Waga (z bateriami) [g] 130 g
Podzespoły
Matryca 12.2 Mpix, 6.1 x 4.6 mm, CCD
Obsługa kart SD/SDHC, wewn.
Porównaj ceny w: Ceneo.pl w Skapiec.pl Sprawdź w : Orange  

Komentarze i opinie Nikon Coolpix S640


WK. 11 grudnia 2009, z IP: 91.94.39.222
Produkt może nie tak rewelacyjny jak ocena (nie jest lustrzanką - to mały zgrabny aparacik kompaktowy) ale zasługuje na lepsze miano niż "godny uwagi". Jak na typowe kompakty wyróżnia się, gdyż: ma nie 3x ale 5x zoom optyczny (max. dla małych kompaktów to 7x w Nikon COOLPIX S630), ma stabilizację optyczną a nie programową, ma minimalny zoom 28mm a nie typowy 35mm (Nikon COOLPIX S630 choć ma 7x zoom optyczny, to jednak zaczyna się dopiero od 35mm), jest zastosowana w nim większość nowoczesnych rozwiązań, jest wystarczająco szybki i nie jest zanadto skomplikowany w obsłudze (kupiony dla prostego robienia zdjęć - to wymaganie wraz z jego nowinkami technicznymi spełnia). Zaletą jest również rozwiązanie pokrętła zoom z przodu (nie mały przycisk z tyłu aparatu - to był jeden z warunków wyboru). Aparat mały jak na męską dłoń, ale do kobiecej powinien pasować (mi bardziej odpowiadał Nikon COOLPIX S630, ale od kobiety usłyszałem, że za duży - ten S640 powinien więc pasować - prezent). Polecam
WK. 11 grudnia 2009, z IP: 91.94.39.222
Produkt może nie tak rewelacyjny jak ocena (nie jest lustrzanką - to mały zgrabny aparacik kompaktowy) ale zasługuje na lepsze miano niż "godny uwagi". Jak na typowe kompakty wyróżnia się, gdyż: ma nie 3x ale 5x zoom optyczny (max. dla małych kompaktów to 7x w Nikon COOLPIX S630), ma stabilizację optyczną a nie programową, ma minimalny zoom 28mm a nie typowy 35mm (Nikon COOLPIX S630 choć ma 7x zoom optyczny, to jednak zaczyna się dopiero od 35mm), jest zastosowana w nim większość nowoczesnych rozwiązań, jest wystarczająco szybki i nie jest zanadto skomplikowany w obsłudze (kupiony dla prostego robienia zdjęć - to wymaganie wraz z jego nowinkami technicznymi spełnia). Zaletą jest również rozwiązanie pokrętła zoom z przodu (nie mały przycisk z tyłu aparatu - to był jeden z warunków wyboru). Aparat mały jak na męską dłoń, ale do kobiecej powinien pasować (mi bardziej odpowiadał Nikon COOLPIX S630, ale od kobiety usłyszałem, że za duży - ten S640 powinien więc pasować - prezent).
Użytkownik publikuje komentarze i opinie wyłącznie na wasną odpowiedzialność. Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach Serwisu.

Ceny w sklepach i Allegro

Czas generowania strony: 0.0623 sekund.